Drodzy Wolontariusze i Wolontariuszki!

Poszukujemy Was, osób z pasją do pomocy podczas organizacji Grand Prix Łopuchówko BiegamBoLubię Lasy.

KIEDY? Szukamy pełnoletnich dziewcząt i chłopaków, którzy będą nas wspierać w dniach imprezy (niedziela 19 kwietnia i 21 czerwca, sobota 19 września i 7 listopada 2015r.). Imprezy odbędą się na Łysym Młynie koło Biedruska oraz wokół Dziewiczej Góry w Czerwonaku.

 

DO CZEGO? Przede wszystkim szukamy osób, które pomogą:
● w biurze zawodów udzielając pomocy uczestnikom imprezy podczas weryfikacji, a także w depozycie,
● na dobrze oznakowanej trasie, aby dodatkowo wskazać kierunek biegu,
● na mecie przy dekorowaniu zawodników medalami,
● na punkcie odżywczym podając napoje,
● przy parkingach, aby ułatwić uczestnikom parkowanie samochodów,
● a część po prostu jako kibic w Centrum Zawodów i na trasie.

 

ŚWIADCZENIA DLA WOLONTARIUSZY Wolontariuszom zagwarantujemy pełną możliwość uczestniczenia w organizacji ciekawej imprezy biegowej, a także zdobycie cennego doświadczenia. Ponadto zapewnimy ciepły posiłek podczas imprezy, herbatę, wodę, poczęstunek, miejsce na odpoczynek  i miłą, towarzyską atmosferę oraz niezapomniane wrażenia, ale także przede wszystkim pamiątkowy medal i ciekawe nagrody, no i pamiątkowe zdjęcie 
Po zakończeniu turnieju Grand Prix Łopuchówko BiegamBoLubię Lasy każdy z Was będzie mógł otrzymać zaświadczenie o odbyciu wolontariatu-certyfikat wolontariatu, dzięki któremu będziecie mogli wzbogacić w razie potrzeby swoje CV lub pochwalić się nim przed znajomymi ;-)
Dodatkowo otrzymacie zaproszenie do zwiedzenia Ośrodka Edukacji Leśnej Łysy Młyn, gdzie w odrestaurowanym młynie na trzech kondygnacjach znajduje się między innymi: ekspozycja poświęcona martwemu drewnu, Leśne laboratorium z pracownią entomologiczną – w którym można obserwować świat owadów. Zgromadzony w niej sprzęt optyczny  i preparacyjny pozwoli na obserwacje świata owadów, „tak niezwykle różnorodnego o niewyobrażalnych barwach i kształtach… świata, który wielu ludzi nawet nie zauważa, pomimo, że jest tak blisko… na każdym kroku… wokół nas.". Zaprosimy Was również na wystawę zdjęć do Salonu Fotografii Przyrodniczej FOTONATURA na Dziewiczej Górze. 


GDZIE? Zbiórka dla wolontariuszy odbędzie się zawsze w dniu imprezy w Centrum zawodów odpowiednio w niedzielę 19 kwietnia i sobotę 19 września przy parkingu leśnym oraz Ośrodku Edukacji Leśnej Łysy Młyn na Łysym Młynie koło Biedruska oraz w niedzielę 21 czerwca i sobotę 7 listopada przy Ośrodku Turystyczno-Edukacyjnym Nadleśnictwa Łopuchówko  (parking leśny pod Dziewiczą Górą ), o godzinie 9:00.

 

ZGŁOSZENIA I INFORMACJE DODATKOWE Wszystkich chętnych prosimy o kontakt z Komandorem Grand Prix Łopuchówko BiegamBoLubię Lasy Krzysztofem Pilarskim. Dzwońcie prosimy już teraz pod numer 602 198 835 lub napiszcie od razu maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ilość wolontariuszy, których przyjmiemy jest ograniczona. 

 

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia!