Centrum Zawodów 21.06. 2015 r. i 7.11.2015 r. znajduje się przy Ośrodku Turystyczno-Edukacyjnym Nadleśnictwa Łopuchówko  (parking leśny pod Dziewiczą Górą ) w Czerwonaku, ul. Dziewicza Góra 4. Zaledwie 10 kilometrów od centrum Poznania. 

Koordynaty GPS Dziewicza Góra - N 52° 28' 53.7" E 17° 00' 18.9"

W Centrum Zawodów jest dużo miejsc parkingowych. 

 

Samochodem (około 15 minut):

Z Poznania należy udać się w kierunku Czerwonaka drogą wojewódzką nr 196. W Czerwonaku między budynkiem gimnazjum a Czerwoną Torebką (zgodnie z drogowskazem) należy skręcić w prawo, na rozwidleniu dróg kontynuować jazdę ulicą Leśną aż do parkingu w lesie.

Jadąc ulicą Gdyńską przez Koziegłowy dojazd trwa około 15 minut.

Poniżej dojazd z Poznania


 

Komunikacja miejska (około 25 minut z Poznania dojazd + 35 minut marsz):

Chcesz dojechać i wrócić szybko, optymalnie i wygodnie środkami komunikacji publicznej, autobusowej lub kolejowej? Możesz dojechać na Grand Prix Łopuchówko BiegamBoLubię LASY oczywiście autobusami miejskimi i podmiejskimi. Zaplanuj sprawny dojazd przy pomocy aplikacji  jakdojade.pl

- numer 342 z Ronda Śródka do przystanku Czerwonak/Szkolna. Z przystanku dojść do ul. Leśnej i iść dalej ok. 2,7 km drogą do Ośrodka Turystyczno-Edukacyjnego Nadleśnictwa Łopuchówko pod Dziewiczą Górą na parking do Centrum Zawodów.
- numer 323 z Ronda Śródka do przystanku Kicin/Pętla. Z tego miejsca idąc ul. Wodną i dalej duktem polnym oraz leśnym jest ok. 2,1 km do parkingu w lesie i Ośrodka Turystyczno-Edukacyjnego Nadleśnictwa Łopuchówko pod Dziewiczą Górą.

Rozkład jazdy autobusów: www.ztm.poznan.pl
lub www.mpk.poznan.pl

 

Rowerem 

Droga taka sama jak samochodem lub autobusem.